Rozpoczęcie rejestracji w Systemie Poboru Opłat na Białorusi

Od 3 czerwca 2013, użytkownicy BelToll mogą rejestrować się w systemie poprzez stronę internetową www.beltoll.by oraz w regionalnych Miejscach Obsługi Klienta.

„Wraz ze starem rejestracji w Elektronicznym Systemie Poboru Opłat, otworzyliśmy 14 Miejsc Obsługi Klienta. W ciągu najbliższych dni, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi, udostępnimy naszym klientom kolejne punkty, w których będzie można się zarejestrować w systemie” – powiedział Victor Tanayevsky, Prezes Zarządu Rady Nadzorczej operatora systemu BelToll, Kapsch Telematic Services.

Dokonanie rejestracji w systemie jest możliwe na stronie : beltoll.by lub podczas wizyty w jednym z Miejsc Obsługi Klienta. Tylko zarejestrowani użytkownicy otrzymają spersonalizowane urządzenie pokładowe OBU dedykowane na rynek białoruski, dzięki któremu użytkownicy będą mogli korzystać z sieci dróg płatnych.

W celu dokonania rejestracji, co umożliwi korzystanie z systemu, należy:
- przygotować dane niezbędne do stworzenia konta klienta i zawarcia umowy,
- kliknąć przycisk „Rejestracja” na stronie internetowej www.beltoll.by lub odwiedzić jedno z Miejsc Obsługi Klienta,
- stworzyć konto klienta w sześciu krótkich krokach,
- zapisać się na newsletter BelToll, aby otrzymywać na czas informacje dotyczące całkowitego zakończenia rejestracji oraz odbioru urządzenia pokładowego OBU,
- po podaniu przez użytkownika preferowanych kanałów komunikacji, konsultanci Centrum Obsługi Klienta systemu BelToll, będą mogli skontaktować się z każdą zarejestrowaną osobą w celu uzgodnienia czasu i miejsca dokończenia rejestracji i odbioru urządzenia pokładowego OBU.

W celu dokończenia procesu rejestracji i podpisania umowy oraz odebrania OBU, użytkownicy będą musieli odwiedzić jedno z Miejsc Obsługi Klienta.

Wymagania dotyczące dokończenia rejestracji i otrzymania OBU:
- podpisanie umowy pre-pay, dokonanie przedpłaty i wniesienia depozytu,
lub
- podpisanie umowy post-pay z zaznaczeniem, że płatności będą dokonywane za pomocą kart flotowych.

Data finalizacji procesu rejestracji, a tym samym podpisania umowy oraz możliwość dokonywania płatności kartami flotowymi będzie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.beltoll.by oraz w mediach.

Dane kontaktowe wszystkich Miejsca Obsługi Klienta są dostępne na stronie internetowej www.beltoll.by w zakładce „Miejsca Obsługi Klienta”.

„Elektroniczny System Poboru Opłat na terenie Republiki Białorusi zacznie obowiązywać zgodnie z planem, tj. od 1 lipca 2013 roku. Polityka naszego kraju dotyczącą kwestii tranzytowych zakłada stałą poprawę infrastruktury tranzytowej. Rozbudowa sieci dróg płatnych jest więc ważnym elementem jeśli chodzi o rozwój gospodarczy Republiki Białorusi” – powiedział Yuri Masuk, p.o. Dyrektora Departamentu „Belavtodor”.


Więcej: beltoll.by

 

Zaloguj się

Liczba odwiedzających

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

365369
Dzisiaj15
Wczoraj139
Tydzień15
Miesiąc4015